SL201A222JAB
SL201A222JAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
Написати відгук