SL201A271JAB AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 270 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL201A271JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A271JAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 5% C0G
товару немає в наявності
SL201A271JAB SL201A271JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 270 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm