SL201A601FAB
SL201A601FAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 600pF 100V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Написати відгук