SL201A681JAB
SL201A681JAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 680 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
на замовлення 2979 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SL201A681JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201A681JAB SL201A681JAB Виробник : KYOCERA AVX Components slseries.pdf Cap Ceramic 680pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SL201A681JAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 5% C0G