SL201A821JAB
SL201A821JAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 820pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Написати відгук