SL201A821JABTR1
SL201A821JABTR1 KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 820pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R
Написати відгук