SL201C104KAB
SL201C104KAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R.
Інші пропозиції SL201C104KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL201C104KAB SL201C104KAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R