SL2026B-R11MHF
SL2026B-R11MHF ITG Electronics, Inc.
e4bd2f4f97e0d404364e016971c2238d.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: SMD Power Bead 0.11uH 0.27mOhm
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.27mOhm
Current - Saturation (Isat): 32A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 110 nH
Current Rating (Amps): 53 A
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD Power Bead 0.11uH 0.27mOhm, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.27mOhm, Current - Saturation (Isat): 32A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Part Status: Active, Inductance: 110 nH, Current Rating (Amps): 53 A.