SL202C103MABTR1
SL202C103MABTR1 KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 200V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .01uF X7R 20 % 2.54 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL202C103MABTR1 Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.01uF 20% X7R
товару немає в наявності
SL202C103MABTR1 SL202C103MABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC .01uF X7R 20 % 2.54 mm