SL205A392JAB
SL205A392JAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 3900 pF C0G(NP0) 5 % 2.54 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук