SL205A511GAB
SL205A511GAB Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 510pF C0G (NP0) 2 % 2.54 mm
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук