Продукція > KYOCERA AVX > SL211A101JABTR1
SL211A101JABTR1
SL211A101JABTR1 Kyocera AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 100 pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук