SL211A121JAB Kyocera AVX
SL_Series-1021246.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 120 pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm
Написати відгук