SL211A121KAB
SL211A121KAB Kyocera AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 120 pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm
Написати відгук