SL211A152KAB
SL211A152KAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10%.
Інші пропозиції SL211A152KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL211A152KAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10%