SL211A181FAB
SL211A181FAB Kyocera AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 180 pF C0G(NP0) 1 % 5.08 mm
Написати відгук