SL211A332KABTR1
SL211A332KABTR1 KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL211A332KABTR1 Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 10% C0G
товару немає в наявності
SL211A332KABTR1 SL211A332KABTR1 Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm