SL211C104KAB
SL211C104KAB Kyocera AVX
SL_Series-1021246.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 10 % 5.08 mm
Написати відгук