Продукція > KYOCERA AVX > SL211C104KABAP1
SL211C104KABAP1 KYOCERA AVX
SL-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL211C104KABAP1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL211C104KABAP1 SL211C104KABAP1 Виробник : Kyocera AVX SL-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0 % 5.08 mm