Продукція > KYOCERA AVX > SL211C104KABTR1
SL211C104KABTR1
SL211C104KABTR1 Kyocera AVX
SL_Series-1021246.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 10 % 5.08 mm
Написати відгук