SL211E104MAB Kyocera AVX
SL_Series-1021246.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF Z5U 20 % 5.08 mm
Написати відгук