SL215A151JAB Kyocera AVX
SL_Series-1021246.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 150 pF C0G (NP0) 5 % 5.08 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук