SL215A180JAB
SL215A180JAB KYOCERA AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 18 pF C0G (NP0) 5 % 5.08 mm
Написати відгук