SL215A511FAB
SL215A511FAB Kyocera AVX
SL_Series-3165331.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 510pF C0G (NP0) 1 % 5.08 mm
Написати відгук