SL215E224MAB
SL215E224MAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SL215E224MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL215E224MAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U