SL217A681KAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 680 pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL217A681KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL217A681KAB SL217A681KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 680 pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm