SL2218A-R055LHF
SL2218A-R055LHF ITG Electronics, Inc.
1916e06cd3c96a9c29ba2f8040eb092f.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 55NH 34A 0.2 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.217" W (5.70mm x 5.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm
Current - Saturation (Isat): 63A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 55 nH
Current Rating (Amps): 34 A
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 55NH 34A 0.2 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.217" W (5.70mm x 5.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.2mOhm, Current - Saturation (Isat): 63A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm), Part Status: Active, Inductance: 55 nH, Current Rating (Amps): 34 A.