SL221A750JAB
SL221A750JAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 75 pF C0G (NP0) 5 % 6.35 mm
Написати відгук