Продукція > KOA SPEER > SL2TTED12L0F
SL2TTED12L0F
SL2TTED12L0F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.012 Ohm 1% 180ppm
Написати відгук