Продукція > KOA SPEER > SL2TTED1303F
SL2TTED1303F
SL2TTED1303F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 130K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук