Продукція > KOA SPEER > SL2TTED1600F
SL2TTED1600F
SL2TTED1600F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 160 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук