Продукція > KOA SPEER > SL2TTED16R0F
SL2TTED16R0F
SL2TTED16R0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 16 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук