Продукція > KOA SPEER > SL2TTED1800D
SL2TTED1800D
SL2TTED1800D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 180 Ohm 0.5% 100ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук