Продукція > KOA SPEER > SL2TTED1801F
SL2TTED1801F
SL2TTED1801F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 1.8K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук