Продукція > KOA SPEER > SL2TTED18L0F
SL2TTED18L0F
SL2TTED18L0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.018 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук