Продукція > KOA SPEER > SL2TTED1R30F
SL2TTED1R30F
SL2TTED1R30F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 1.3 Ohm 1% 100ppm
Написати відгук