SL2TTED1R3J
SL2TTED1R3J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 1.3 Ohm 5% 100ppm
Написати відгук