Продукція > KOA SPEER > SL2TTED2002F
SL2TTED2002F
SL2TTED2002F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 20K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук