Продукція > KOA SPEER > SL2TTED2203F
SL2TTED2203F
SL2TTED2203F KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 220K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук