Продукція > KOA SPEER > SL2TTED2401F
SL2TTED2401F
SL2TTED2401F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 2.4K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук