SL2TTED240J
SL2TTED240J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 24 Ohm 5% 100ppm
на замовлення 898 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук