Продукція > KOA SPEER > SL2TTED3902F
SL2TTED3902F
SL2TTED3902F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 39K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук