SL2TTED3R6J
SL2TTED3R6J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 3.6 Ohm 5% 100ppm
Написати відгук