Продукція > KOA SPEER > SL2TTED4702F
SL2TTED4702F
SL2TTED4702F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 47K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук