Продукція > KOA SPEER > SL2TTED5601D
SL2TTED5601D
SL2TTED5601D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 5.6K Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук