Продукція > KOA SPEER > SL2TTED5602F
SL2TTED5602F
SL2TTED5602F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 56K Ohm 1% 100ppm
Написати відгук