Продукція > KOA SPEER > SL2TTED62L0D
SL2TTED62L0D
SL2TTED62L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.062 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук