Продукція > KOA SPEER > SL2TTED6803D
SL2TTED6803D
SL2TTED6803D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 680K Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук