Продукція > KOA SPEER > SL2TTED75L0D
SL2TTED75L0D
SL2TTED75L0D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 0.075 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук