SL2TTED915J
SL2TTED915J KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 9.1M Ohm 5% 100ppm
Написати відгук